سفارش مجموعه :

ما پس از دریافت اطلاعات شما ، آنها را به تیم متخصص در این زمینه واگذار می کنیم . این تیم با توجه به میزان سن شما ، قد و وزن فعلی شما ، میزان قد والدین شما و دیگر خصوصیات شما ، بهترین راه کارهای ورزشی در جهت افزایش قد شما را تهیه و تدوین خواهند نمود و آن را در اختیار ما قرار خواهند داد . ما نیز کاتالوگ تدوین شده را به همراه 3 عدد CD و یا یک عدد دی وی دی شامل هر سه مجموعه سی دی  مکمل برایتان  از طریق پست ارسال می کنیم .

جهت دریافت کاتالوگ مخصوص خودتان در درب منزل یا محل کارتان ، نیازی به مراجعه به بانک و ایستادن در صفهای طولانی بانک ندارید ! کافیست فرم سفارش زیر را تکمیل نمائید . پس از بررسی سفارش شما ، مجموعه شما مشخص می شود و مجموعه برای شما ارسال می شود . شما نیز پس از دریافت مجموعه کاتالوگ خودتان به همراه 3 عدد CD تصویری مکمل ، مبلغ مجموعه را که 24800  تومان می باشد ( بیست و چهار هزار و هشتصد تومان )  به مآمور پست تحویل دهید ! معمولآ سفارش شما 5 تا 10 روز بعد از ارسال سفارش به دست شما میرسد و شما میتوانید در این فاصله با تماس با شماره 09152020027  ( مسئول ارسال )  از وضعیت مرسوله خودتان و اینکه در چه مرحله ای از ارسال است ، مطلع شوید !  این شماره فقط در ساعات 10 الی 14 روزهای غیر تعطیل در خدمت شماست . در ضمن هیچ هزینه دیگری بابت هزینه پستی و یا خدمات دیگر از شما دریافت نمیشود و فقط مبلغ 24800 تومان بابت کل مجموعه به مامور پست پرداخت نمائید .

 

 


صفحات دیگر سایت  :

  ارتباط با ما درباره ما صفحه اصلی
سفارش مجموعه پرسشهای شما تغذیه در افزایش قد چگونگی این روش

    کلیه حقوق این وب سایت به شرکت پارسیان نگار شرق تعلق دارد . هرگونه استفاده غیر مجاز از مطالب این سایت و کاتالوگ های آن به هر نحو ، پیگرد قانونی و مجازات طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد داشت .

....::  Copyright © 2006-2014 zohal.Org , All Rights Reserved for (PNS) Parsian Negar Shargh Company  ::....