پس از سالها تلاش و تحقیقات توسط محققین و متخصصین و ارائه نظریه های مختلف ، امروزه اثبات شده است که تمرینات مخصوص و مشخص ورزشی بهترین و موثر ترین روش برای افزایش قد می باشد . بسیاری بر این باورند که افزایش قد تنها و تنها در سنین رشد امکان پذیر است ، البته این موضوع کمی جای بحث دارد . نه تنها در سنین رشد بلکه بعد از آن نیز تا حدود سن 30 سالگی هنوز این امکان وجود دارد که بتوان به میزان قابل ملاحظه ای  قد خود را افزایش داد ، اما در این سنین دیگر با حرکات ساده ورزشی  چنین مقصودی حاصل نخواهد گشت . تنها و تنها این امر توسط حرکاتی مخصوص و بسیار ساده امکان پذیر است . بسیاری از مردم وقتی نا امید از افزایش قد خود به بعضی متخصصین مراجعه می نمایند ، با پیشنهاد های بسیار خطرناکی همچون عمل جراحی و .... که نه تنها بسیار خطرناک است بلکه هزینه های بسیار هنگفتی نیز دارد روبرو می شوند .  پس از سالها تلاش و تحقیق بر روی بیش از 36000 نفر ( در ژاپن ) در سنین 15 تا 30 سال ، مشخص شد روش خاص ورزشی که هم اکنون در مورد آن صحبت می کنیم بیش از 94% موفقیت آمیز بوده است . پس قبل از انجام هر گونه اقدامی ، این مجموعه را امتحان کنید و پس از مدتی به دقت به تآثیر آن توجه کنید . تآثیر چشم گیری که به جرآت می توان آن را معجزه یا چیزی شبیه این خواند .

هم اکنون شروع کنید ، برای موفقیت فردا دیر است ! امروز آغاز کنید !

دقت نمائید که تا کنون افراد زیادی با توجه به حرکات ورزشی خاص و تخصصی ارائه شده از جانب این مرکز ، موفق به افزایش دادن قد خود شده اند . به عبارتی می توان این روشها و حرکات را معجزه  در زمینه افزایش قد نام برد . تا کنون کمترین میزان افزایش قد برای خانمی 25 ساله 2 سانتیمتر در مدت 5 ماه و بیشترین میزان افزایش قد نیز برای خانم 15 ساله ای به میزان 10cm در مدت 6 ماه بوده است . و طبق آمار بدست آمده  بیش از 90 درصد افراد ، نتیجه مثبت از انجام این حرکات گرفته اند و در مدت زمانی کوتاه ( کمتر از 6 ماه ) بین 2 تا 10 سانتیمتر افزایش قد داشته اند !!!  و هم اکنون بیش از 9000 نفر از هموطنانمان در حال استفاده از این روش می باشند و طی ایمیل ها و تماس هایشان اکثرآ ( بیش از 80% تماس ها ) مثبت بودن نظرشان را راجع به این روش اعلام نموده اند !

ی ی :

در مرحله اول فارغ از میزان سن شما ، رشد قدتان آغاز خواهد شد ! ! ! شاید کمی تعجب کرده باشید ولی 100 % فارغ از سن شما این رشد در قد شما رخ خواهد داد . برای توضیح بیشتر باید گفت ، بیش از 95 % مردم بی آنکه خبر داشته باشند ، خمش و قوسی در ستون فقرات خود دارند و همچنین قسمت کمر آنها نیز دارای گودی و فرو رفتگی بیش از حد طبیعی می باشد . اگر روشی وجود داشته باشد که این خمیدگی در ستون فقرات و گودی کمر اضافه را از بین ببرد وگودی کمر را به حد طبیعی خود برساند  ، 100% به میزان قابل توجهی ( حد اقل 4 سانتیمتر ) قد شما بلند تر خواهد شد و این از لحاظ پزشکی به طور قطع تائید شده است . پس حد اقل 4 سانتیمتر رشد قد شما فارغ از سنتان رخ می دهد  ! اما در مرحله دوم ، همین حرکات که به طور موضعی انجام خواهد شد و تآثیر بسیار زیادی بر روی مفاصل و استخوانهای خاص دارد ، با تحریک هورمون رشد در قسمتهای خاص و حساسی از بدن ، و تراکم استخوانی در طول ( کشیدگی استخوان در طول ) باعث افزایش قد شما خواهد شد . این اتفاق  به سن شما وابسته است . مثلآ ما برای یک فرد  20 ساله ، موفقیت در این روش را حداقل 8 سانتیمتر در نظر می گیریم و آن را تضمین می کنیم . چرا که آمار به دست آمده این را نشان می دهد  . برای افراد بالای 20 سال و کمتر از 25 سال حد اقل رشد قد 6 سانتیمتر خواهد بود و برای بالاتر از 25 سال ، ما حد اقل رشد 3 سانتیمتر را تضمین خواهیم نمود . البته شاید سوال در ذهن شما این باشد که در سنین نوجوانی چه ؟ باید گفت انجام این حرکات در سنین نوجوانی می تواند تا 15 سانتیمتر در مدت 2 یا 3 سال در میزان رشد قد شما تآثیر بگذارد .

روش شما کدام است و در کدام گروه قرار خواهید گرفت ؟

تقریبآ 150 کاتالوگ و روش برای افزایش قد گروه سنی بالغ تعیین شده است که برای افراد مختلف با خصوصیات بدنی مختلف ، متفاوت خواهد بود . ما بعد از دریافت اطلاعات لازم ، بهترین مجموعه را که مناسبترین و موثر ترین مجموعه با توجه به خصوصیات بدنی شماست را انتخاب نموده و آن را به شما خواهیم داد . این انتخاب با توجه به موارد مشابه و میزان موفقیت افراد تعیین می شود . برای همین است که ممکن است روش افزایش قد شما بر روی دیگران بی تآثیر یا کم تاثیر باشد ولی برای خودتان بسیار شگفت آور باشد .  مدت زمان انجام حرکات حد اقل 4 یا 5 ماه به طور مداوم و روزانه خواهد بود ، البته بهتر است بعد از این مدت نیز این روش را ادامه دهید . رشد قد و مشاهده نتایج تقریبآ از ماه سوم آغاز خواهد شد . برای موفقیت همیشگی لطفآ کمی صبور باشید . و این مدت را با امید پشت سر بگذارید و به نتیجه کار مطمئن باشید .

برای دریافت مجموعه مخصوص خودتان ، اینجا کلیک کنید !


ی ی  :

ی ی ی ی
ی ی ی ی ی

 

 

    ی ی ی ј ی . ѐ ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی .

....::  Copyright 2006-2015 zohal.org , All Rights Reserved for (PNS) Parsian Negar Shargh Company  ::....